Karrier

Aktuális álláslehetőségek

Sitebuilder / webdesigner

Egy új weboldalra tévedve előbb nézed meg a forrást, mint a tartalmat?
Feldobja a napodat, ha egy jó dizájnra bukkansz?
Fejből tudod, hogy egy css-property melyik böngészőben nem fog működni?
Akkor pont téged keresünk.

Leendő munkatársunk feladata weboldal design-ok elkészítése Photoshop-ban, ezen design-ok sitebuild-elése (ez elvárás), majd ezen sitebuild-ekből Symfony sablon készítése a házi cms-ünkben (ezt megtanítjuk).

Ami kell: Aminek külön örülünk:
  • Alaposan ismerd a html-t és a css-t
  • Szakmailag legyél igényes
  • Ismerd a Photoshop-ot és ne ijedj meg, ha egy komplett nyitólapot kell megrajzolni benne
  • Ne ijedj meg egy jquery kódtól (minimálisan kell tudnod piszkálni)
  • Ne ijedj meg a PHP-tól (a cms-ünk abban íródott, tanítunk, de ne a változó és a ciklus fogalmával kelljen ezt kezdeni)
  • Tudd, mit jelent az, hogy cms
  • Tudd, mit jelent az, hogy mysql
  • A felsoroltak magas szintű ismerete
  • SEO ismeretek
  • UW ismeretek
  • Rutinos vagy a grafikai tervezésben
  • Készítettél már valamilyen cms-hez sablont
  • Dolgoztál már bootstrap-pel
  • Tanulási vágy
  • Önállóság

Mi mit nyújtunk:

  • Fiatalos felfogás és környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Budapest belvárosi iroda
  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszútávú és/vagy projekt alapú munkavégzés

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Referenciamunkák, az elvégzett feladat megjelölé-
    sével (design, sitebuild, stb.)
  • Mennyi időt tudsz munkára szánni (átlag h / hét)
  • Fizetési igény
  • Az egészet küldd ide: info@travelgate.hu

C++ programozó

Elvárások: Aminek külön örülünk:
  • XML, WebService
  • relációs adatbázis, MySQL
  • C++

Előny:

  • gSoap
  • Önállóság

  • Teljesítményalapú elszámolás
  • Kereset megállapodás alapján
  • Diákok jelentkezését is várjuk, hiszen iskola mellett is végezhető

Symfony fejlesztő

Kit keresünk

Olyan embereket keresünk, akik hosszútávon részt tudnának venni cégünk életében és értékelik, ha kicsiből tudtak valami nagyot alkotni. A tökéletes jelentkező önálló, vannak ötletei, azokat tudja tálalni és meg tudja azt valósítani...

Feladatok: egyedi megoldások tervezése, implementálása, továbbfejlesztése, karbantartása, üzemeltetése szerteágazó témákban. Később, igénytől függően projektmanagement, support, kapcsolattartás

Elvárás Személyiségbeli / egyéb elvárás
  • OO PHP*
  • SQL*
  • HTML*
  • CSS*
  • Javascript*
  • XML
  • JSON
  • MySQL, PostgreSQL
  • symfony keretrendszer 1.4<=, Doctrine ORM*
  • SVN
  • git
  • jQuery, jQuery Tools
  • SEO
  • linux használat
  • képesség / hajlam a tanulásra
  • problémamegoldó hozzáállás
  • megbízhatóság

Előny

  • felsorolt (nem *) technológiák ismerete
  • ambiciózus
  • kreatív
  • hosszú távra tervez
  • OpenSource hozzáállás a fejlesztéshez
  • angol beszédképes szinten
* minimális elvárás

Amit mi nyújtunk

  • teljesítmény alapú, versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos felfogás
  • segítőkész munkatársak, kreatív környezet
  • távmunka lehetősége
  • rugalmas munkabeosztás

  • fényképes önéletrajz
  • referencia, projekt lista ( + egy általad érdekesnek / fontosnak tartott referencia gyors bemutatása; problémák felsorolása, hogyan oldottad meg, miért úgy )
  • hosszú távú elképzelések
  • mennyi időt tudsz munkára szánni ( átlag h / hét )
  • fizetési igény
  • mindet ide: info@travelgate.hu